м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

інтерн копияСучасний освітній заклад – це місце культурного самовизначення та самореалізації особистості, яка відповідає потребам суспільства, оновлює зміст та організацію освітнього процесу, зазнає постійних перетворень. Творчий, талановитий колектив Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради працює над створенням та впровадженням інноваційних технологій, забезпечує гармонійний розвиток дитини.

тенісЗаняття проходять у спортивному залі Гадяцького ліцею №4 імені Лесі Українки. Для бажаючих отримати навички гри і потренуватися проводить Богдан Жуківець, для якого настільний теніс хобі, яким він займається більше 10 років.

Настільний теніс гармонійно розвиває всі групи м’язів, що покращує розумову діяльність. Відвідати заняття запрошують всіх бажаючих школярів: щовівторка та щочетверга з 18.00 до 20.00 год. (безкоштовно), при собі мати ракетку, м’ячики та змінне взуття.

124 жовтня 2019 року відділом освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради і ММК на базі Гадяцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Івана Виговського проведено змагання юнаків та дівчат з шахів у залік Спартакіади школярів 2019/2020 навчального року.

DSC 0355Уперше в Гадячі відбувся Кубок Полтавської області ММА. Змагання проходили у спортивній залі ВПАУ 19 жовтня.

Близько сотні юних спортсменів з’їхалися з різних куточків України, щоб показати свої навички і поборотися за першість. У змаганнях взяли участь і наші земляки, команда «Тайфун», тренер Дмитро Прокопенко.

футбУ суботу, 19 жовтня, на міському стадіоні «Колос», відбувся змагання серед юнаків 2010-2011 р.н. за кубок «Гетьманська столиця 2019». Взяли участь чотири команди. Дві міські команди КДЮСШ, а також гості із Миргорода та Липової Долини.

пішохідний27-30 вересня на базі Вельбівської школи Полтавським ОЦТКУМ проведено 55-ий відкритий чемпіонат області з пішохідного туризму. У змаганнях взяли участь 115 юних туристів, 8 команд старшої та 10 команд середньої вікової групи.

боксУ Полтаві 5-8 вересня пройшов Чемпіонат області з боксу. У змаганнях прийняли участь і наші боксери. Змагання проводилися з метою пропаганди активного способу життя, популяризації та розвитку боксу та підвищення спортивної майстерності боксерів. Наші молоді спортсмени чи не вперше мали змогу продемонструвати свої навики, які здобули на тренуваннях.

Сторінка 1 із 32

Вхід через соц.мережі

Оголошення