м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

1adf477 joker golov 1Після виходу фільму "Джокер" такий діагноз як "психопатія" почали активно обговорювати. Але хто такий психопат і як багато людей мають ознаки психопатії?

Для того, щоб це зрозуміти, варто звернутись до діагностичних критеріїв психопатії, які ще у 1970-х роках розробив кримінальний психолог Роберт Д. Хер, пише Neuroscience News, повідомляє life.pravda.com.ua

намазкаСульфат кальцію у крем-сирі використовують як кальцієвмісну харчову добавку. До слова, він є одним із компонентів цементу. Бутерброди із намазками – популярний перекус, який батьки готують дітям до школи. Але з чого роблять ці намазки? Я ретельно вивчила їхній склад і проконсультувалася зі спеціалістами.

1507616267 pivivki 600x400У Полтаві всі вісім флаконів з сироваткою від дифтерії – в обласній клінічній інфекційній лікарні. Якщо на Полтавщині зафіксують цю хворобу, то цієї кількості вистачить лише для однієї людини, повідомляє poltavske.tv

школи нассрМінагрополітики запроваджує систему державного контролю на всіх етапах виробництва та обігу харчових продуктів. Посиляться вимоги і до харчування в освітніх закладах. Найважливішим нововведенням для операторів, які надають послуги харчування, в тому числі постачальників та перевізників харчових продуктів, закладів громадського харчування та харчоблоків закладів дошкільної та загальної середньої освіти, стане запровадження міжнародної системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках НАССР (англ. HACCP – Hazard Analysis and Critical Control Points), яка ідентифікує, оцінює і контролює небезпечні фактори, що є визначальними для безпечності харчових продуктів.

1 15Їжте навіть після 10 вечора – все одно схуднете.

Правило про вечерю строго до шести вечора застаріло. Для сучасної людини воно не працює хоч би тому, що вона звикла працювати до півночі, лягати пізно, перекушувати на ходу.

Тому замініть твердження декількома простими правилами: вечеряйте за 3 години до сну, приберіть вуглеводи, не їжте перед телевізором, стежте за порціями і вибирайте легкі салати на вечерю.

Сторінка 1 із 38

Вхід через соц.мережі

Оголошення