м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

діти тровлятьсяПодія: Американські дослідники встановили, що батьки та старші родичі винні у половині отруєнь дітей у віці до п'яти років. Усе через ліки, які вони залишають без нагляду. Результати нового дослідження вчені опублікували на сайті Journal of Pediatrics.

unnamedіасісічс9 лютого – Міжнародний день стоматолога. Як запобігти карієсу в дітей радить директор КП «Міська дитяча клінічна стоматологічна поліклініка Полтавської міської ради».

46381eb72172ff17d084bb54dbedba33Гадяцький центр комплексної реабілітації стверджує, що лялька – це іграшка, з якою грають «в життя». Вона вчить відтворювати стереотипи жіночої поведінки: догляд за дитиною, її годування, вкладання спати і інші дії, які в звичайному житті спрямовані на самого малюка. В іграх з ляльками відпрацьовуються і моральні моделі поведінки: ляльки ввічливо знайомляться один з одним або б’ються, ляльку може бути шкода, вона може погано себе поводити і т.п. До того ж гра в ляльки – найсильніший засіб психологічної підтримки для дітей. Разом з лялькою малюк проживає свої радощі й прикрощі, сварки і образи, програє ситуації і змінює їх фінал на позитивний. Це дозволяє йому позбутися від тривожності і знайти душевну рівновагу. Які поради від спеціалістів варто знати батькам - читайте далі. 

12203307 1106717 largeПоява різних форм раку залежить від статі людини та її віку. Яка ситуація з онкозахворювання в Україні? Хто перебуває в групі ризику та що варто робити, щоб зменшити ризик захворювання? До Всесвітнього дня боротьби проти раку журналісти поспілкувалися з Кирилом Бурмичом, онкохірургом, завідувачем відділення онкології МС "Добробут".

гріЗа повідомленням Центру громадського здоров’я МОЗ України, в Польщі, Угорщині та Румунії cтаном на 20.01.2020 року (аналіз захворюваності за період з 13.01. по 18.01.2020 року ) зафіксовано інтенсивність грипу, що не перевищує базовий рівень. У Словаччині та Росії інтенсивність грипу низька. В Росії, Угорщині та Румунії відзначалося спорадичне географічне поширення грипу, а в Польщі – регіональне. Словаччина звітувала про відсутність географічного поширення грипу.

Сторінка 1 із 41

Вхід через соц.мережі