м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

1171 Privitannya Sergiya Labazyuka z Dnem pracivnikiv silskogo gospodarstva 737x492Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Господь наділив українську державу багатими на чорнозем, родючими землями, крім того, після розпаду старого Радянського Союзу, аграрний сектор отримав нове дихання, доступ до найбільш ефективних закордонних технологій і методів обробки землі. Це дозволило організувати агропромислову галузь, як одну з найбільш важливих стратегічних напрямів не тільки в економічному відношенні, але і активною політичною та геополітичною складовою життєдіяльності українського суспільства.

14508181Довгоочікуване свято для всіх тих, хто саме готується до сесії. У цей день студенти мають можливість розслабитися та максимально відпочити від навчання. Дізнайтеся, коли ж у 2019 році в Україні відзначають веселе свято!

630 360 1573822079 165Церква цього дня згадує священномучеників Никандра, єпископа Мирського і Єрмія пресвітера. Обидва були учнями святого апостола Тіта – послідовника апостола Павла і загинули мученицькою смертю на зорі християнства.

i75 ArticleImage 142618День працівників радіо, телебачення та зв'язку встановлений Указом Президента України й відзначається 16 листопада. Саме в цей день в 1924 році в Харкові в ефірі прозвучала перша радіопередача.

630 360 1573814583 898Цього дня Церква згадує праведну Снандулію, яка жила в ІV столітті. Жінка мешкала в Ктесифоні (місто знаходилось на відстані приблизно 35 км на південний схід від сучасного Багдада). Коли почалися гоніння на християн, було арештовано понад 100 чоловік, переважно священників, дияконів, ченців і черниць, але Снандулія – проста мирянка – залишилась на волі. Щодня вона приходила до в’язниці й годувала всіх арештованих братів і сестер по вірі.

208Виявляється, закон про вчинення домашнього насильства діє і в Гадяцькому районі.

1 листопада суддя Гадяцького районного суду розглядала матеріали, які надійшли від Гадяцького ВП про притягнення до адміністративної відповідальності громадянки за ст.173-2 ч.1 КупАП (вчинення домашнього насильства).

тбСупутниковий сигнал 23-х основних телеканалів чотирьох українських медіа-груп закодують. Таке повідомлення останнім часом з’являється на екранах телевізорів. Кажуть, що кодування допоможе вберегтися від піратства та підніме українське телебачення на рівень зарубіжного.

Чи варто панікувати, що потрібно зробити, щоб продовжити дивитися улюблені програми за новими правилами та скільки це коштуватиме – читайте далі.

630 360 1573729550 151Сьогодні преподобного Маркіана Кірського – християнського святого, славетного сирійського пустельника, подвижника ІVстоліття. Маркіан народився в Сирії, в аристократичній родині, тому дитинство і юність провів у палацах. Утім, досягши 17-річчя, почав замислюватись над сенсом життя, а невдовзі залишив батьків і розкоші й подався в сувору сирійську пустелю. Там він влаштував собі малесеньку тісну келію і почав управлятися в молитвах і аскезі. З часом він досяг разючих результатів: по його молитвах зцілювалися ті, хто навіть і не сподівався на одужання, а біси тремтіли й тікали, куди очі бачили, від сили його молитви.

Сторінка 1 із 284

Вхід через соц.мережі

Оголошення