м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

729 486 5a4ce5102e661Не погодившись із винесеною постановою Гадяцького районного суду про скасування постанови інспектора поліції, я продовжив відстоювати свої права в апеляційному адміністративному суді м. Харкова. Наприкінці грудня 2019 року другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії трьох суддів виніс Постанову, в якій вказав: «Апеляційну скаргу С. Супруненко задовольнити. Рішення Гадяцького районного суду Полтавської області скасувати. Прийняти нову постанову і нею скасувати постанову про накладення адміністративного стягнення на С.Супруненко інспектором СРПП №3 Гадяцького ВП капітаном поліції Ц., а провадження по даній справі закрити. Постанова набирає законної сили з дати її прийняття та не підлягає касаційному оскарженню».

лист в редакціюОстаннім часом у ЗМІ і між людьми точаться розмови про ріст чи здешевлення ком. послуг. Наш Президент перед виборами щось обіцяв, і йогокоманда тепер щось пробує робити в цьому напрямку.І це треба вітати. І не тільки вітати, а хоч чимось допомагати . Комунальники бідкаються про нестачу коштів. Але конкретики, як формуються тарифи і чому їх треба постійно підвищувати, немає, та хоч би поверхового пояснення і то немає. Ну це зрозуміло, всім хочеться заробити багато і відразу!

70671727 1317868988393820 5948754452008665088 nШановна редакціє, думаю, що вашим читачам буде цікаво дізнатися продовження історій, які були висвітлені у попередніх номерах газети та соцмережах.

Мабуть, багатьом читачам вашої газети було зрозуміло, чим закінчиться тяганина, яка розпочалася з доповідної, що була надрукована у газеті та подана голові районної ради.

провожає мамаІз плином років складається таке враження, що деякі з нас не надто усвідомлюють близькість війни. Практично усі живуть безтурботним життям, не знаючи, що таке справжній страх за дітей, за домівку, за майбутнє. Тому й здається, що вона десь далеко, і відбувається це все ніби й не з нами.

Проте ми перебуваємо у стані неоголошеної, довготривалої війни. І усі повинні це усвідомлювати, шанувати українських воїнів, які воювали чи й досі воюють на сході України (нині ООС). Серед них і наші земляки – мешканці Гадяччини, які також відстоювали і продовжують боронити територіальну цілісність і незалежність нашої держави. Молоді, мужні, завзяті, незламні, які власним життям охороняють наш спокій, вони об’єднані любов’ю до Батьківщини, боротьбою за наш мир. Саме за це ми повинні бути їм вдячними, підтримувати живих і пам’ятати своїх полеглих героїв.

Виявляється, після стількох років війни ще не всі розуміють усю серйозність подій, що відбувалися і відбуваються.

norm doroga e1526285580839Дорога, що з’єднає автотрасу Гадяч – Бакути, починаючи з перехрестя, біля тракторної бригади с. Книшівка, по вул. Шкільна, вниз по бруківці і далі луками та лісом до виїзду на веприцьку автотрасу вже давно перестала бути дорогою місцевого значення. Дякуючи тому, що є надійний переїзд через річку Псьол на шлюзі-регуляторі та бруківку викладену на круту гору і піщаний ґрунт по луках (тобто немає місива в негоду) рухається по цій дорозі вже давно багато транспорту далеко не місцевого, майже круглий рік. Тут їде важкий транспорт нафтогазового комплексу, важка землеобробна та збиральна техніка наших аграріїв, важкі лісовози з деревом, скупники живності, безліч приватного транспорту. Тобто, скорочується шлях на кількадесят кілометрів і відповідно час на дорогу тим, хто їде у бік Харкова, Полтави, в сусідні села, обминаючи м. Гадяч. Тобто цю дорогу можна давно перекваліфікувати в дорогу якщо не обласного, то районного значення і, відповідно, виділяти хоч якесь фінансування для утримання цього відрізку шляху в більш-менш пристойному стані.

207573 1Шановний Володимире Олександровичу!

Звертаються до Вас жителі мікрорайону «Молодіжний» з проханням зробити тротуар від стадіону( біля школи №4) до перехрестя доріг вулиць Андрієвського та 10-річчя Конституції України. Дорогу через поле до нас зробили , ми вдячні. Але ж дорога вузька і як розминаються машини, то людині треба скакати в канаву.

e55242fcda657e5027ff028c34b242a7У газеті Сергіївської ОТГ «Сергіївські новини» від 14 червня 2019 року надрукована стаття «Сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Ягоди Сергіївки», який запрошує до співпраці, вона без підпису. То ж будемо вважати, що це колонка автора, у якій автор звертається до читачів. Цитую дослівно : «Шановні жителі громади, хто бажає, працюючи, покращити своє матеріальне становище, звертайтеся до голови СОК (Сергіївський обслуговуючий кооператив ) «Сергіївські ягоди» (в заголовку «Ягоди Сергіївки») Опришка,інвестиційного відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І.М., Гринь І.І. або…». І далі: «Письмові пропозиції надсилайте на адресу: 37332, вул. Центральна, 9, с. Сергіївка».

Сторінка 1 із 31

Вхід через соц.мережі