м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

урок писемності Хитці9 листопада відзначали надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови, яке було встановлене в 1997 році Указом Президента України з метою відзначення важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства та спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, розвиток і популяризацію та водночас демонстрацію її багатства та краси.

DSC 0765Напередодні свята, 7 листопада, у ККЗ «Дружба», відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Присутніх вітали зі святом, бажали здоров’я, родинного тепла, творчої наснаги та особистого щастя. Кращих відзначили.

72354130 973322769696907 2569155484057600000 oЮВІЛЕЙНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ПОКРОВА НА ХОРТИЦІ» ПРИЙМАВ ГОСТЕЙ

З нагоди свят Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, Дня захисника України та Дня визволення міста Запоріжжя 14 жовтня на острові Хортиця відбудеться Х Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці».

Qn6UD3bSIPlw8GmksyrJkFU6QWeoNWkhPbgBOOx818 серпня по народним календарем день Євстигнія-Житника. Селяни робили спеціальний обряд, щоб посіви швидше дозрівали. За традицією, потрібно було з'їсти в цей день хліб з цибулею, запиваючи квасом. А ще великою удачею вважається в цей день знайти на поле стебло з 12 колоссями. Зерна з нього зберігають до наступного весни та першими засівають.

зимовий садЗимовим садом називають місце, яке милує око різнобарв’ям зелені. Це рекреаційна зона, дивлячись наїї озеленення, приходить спокій та натхнення. Нажаль, це зовсім не стосується зимового саду, який знаходиться у приміщенні АЗПСМ №2.

Днямидовелося відвідати так звану «дитячу консультацію», зараз її назва зміниласяна амбулаторію загальної практики сімейної медицини №2 м.Гадяч.  Приємно було побачити нові східці та зручний пандус, відведені місця для дитячих візочків та велосипедів. Зайшовши у приміщення,помітно нові меблі  - яскраві диванчики, гральнідитячі куточки та столики для новонароджених. Все це дійсно порадувало. Але було незвично дивитися на спустошений зимовий сад.

туалетНа це фото ми натрапили випадково у соцмережі. Гадячанка Ірина Солончук під фото написала, що саме в цьому місці дуже часто спостерігає таку картину – прямо біля «чорного» входу у магазин чоловіки влаштовують туалет.

Погоджуємось, що у Гадячі існує проблема із громадськими вбиральнями. Але ж це не привід справляти фізіологічні потреби серед міста! До того ж, поряд розташована лікарня і ринок, де є який не який, та все ж туалет!

Сторінка 1 із 33

Вхід через соц.мережі

Оголошення