м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

53211d05833730cb8adfe8da0c008270На певні товари ціни вже падають. До того ж, уповільнюється інфляція, тобто швидкість зростання цін. Крім того, не всі ринки конкурентні, а на монопольних ринках поведінка монополістів може бути такою, що зміни курсу відображаються у більших прибутках, а не менших цінах. Така відповідь на питання, чому долар падає, а ціни – ні, міністра економіки Тимофія Милованова у фейсбуці.

редак копияМи регулярно вимагаємо від чиновників та депутатів звітувати за пророблену роботу і сваримо, коли вони відмовляються це робити. Тому цього року ми вперше вирішили відзвітувати і нагадати своїм читачам, чим займались протягом року ми, колектив редакції.

Отже, окрім боротьби з комунальниками (потопи, ремонти, прибирання та ін.), розбірок та сусідських війн, висвітлення трагічних подій та інших скандальних ситуацій, ми:

1574779821 3739 60b6a85546b1df56Головний герой популярного 16-серійного фільму  "Папік" - актор, якого сьогодні можна сміливо назвати найзатребуванішим в українському кіно і на ТБ. Скажу відверто: зі Станіславом Бокланом не засумуєш не лише, сидячи перед екраном, а й спілкуючись сам на сам, пише iod.media

DSC 1001Професійне свято логопедів відзначається 14 листопада.

Помилково вважати, що вчитель-логопед працює тільки над виправленням неправильної вимови звуків. Логопед працює з усіма порушеннями мовлення: загальним недорозвиненням мовленням, його відсутністю, порушеннями голосу, темпу і тембру мови, мовними відхиленнями внаслідок патології центральної нервової системи. За даними статистики, на жаль, кількість мовних розладів зростає з року в рік, у зв’язку з цим актуальність проблем корекції мовних порушень у дітей уже приймає глобальний характер.

керівник ГЖЖитлово-комунальне господарство – дуже складна і важлива для міста сфера. Від того, наскільки злагоджено вона працює, залежить розвиток нашого міста. Нещодавно на посаду керівника КП «Гадяч-житло» був призначений Геннадій Самченко.

Нагадаємо, що раніше на одному із засідань сесії міської ради міський голова висловив упевненість у правильному виборі кандидатури, та й конкурентів на цю посаду не було.

ортопед копия«Чергуючи, дізнався про місцеві нічні заклади»…

Лікар ортопед-травматолог майже місяць працює у нашій центральній лікарні. Про вибір та особливості професії, а також про життя Максим Микуленко розповів нам під час короткої зустрічі.

Те, що мій співрозмовник має прекрасне почуття гумору, зрозуміла, чекаючи на нього біля приймального відділення. У телефонній розмові Максим натякнув, що впізнаю його легко, мовляв невисокого зросту, буде з чемоданом у руці. Як виявилось згодом, його зовнішність була зовсім протилежною. Чималого зросту, харизматичний, веселий та добрий, сором’язливо почав розповідати про себе.

войтенкоНам доволі часто доводиться знайомитися і спілкуватися з різними людьми. Цього разу в нас у гостях людина, наділена багатим внутрішнім світом, із високими прагненнями і мріями.Саме мрії змушують його рухатися вперед, досягати світлих цілей, будувати своє життя, наповнювати його змістом, розуміти, чим та як жити.Своєю сучасністю та життєвою позицією, методами викладання поділився з нами гадячанин Олександр Войтенко.

Сторінка 1 із 37

Вхід через соц.мережі