м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

1171 Privitannya Sergiya Labazyuka z Dnem pracivnikiv silskogo gospodarstva 737x492Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Господь наділив українську державу багатими на чорнозем, родючими землями, крім того, після розпаду старого Радянського Союзу, аграрний сектор отримав нове дихання, доступ до найбільш ефективних закордонних технологій і методів обробки землі. Це дозволило організувати агропромислову галузь, як одну з найбільш важливих стратегічних напрямів не тільки в економічному відношенні, але і активною політичною та геополітичною складовою життєдіяльності українського суспільства.

14508181Довгоочікуване свято для всіх тих, хто саме готується до сесії. У цей день студенти мають можливість розслабитися та максимально відпочити від навчання. Дізнайтеся, коли ж у 2019 році в Україні відзначають веселе свято!

630 360 1573822079 165Церква цього дня згадує священномучеників Никандра, єпископа Мирського і Єрмія пресвітера. Обидва були учнями святого апостола Тіта – послідовника апостола Павла і загинули мученицькою смертю на зорі християнства.

i75 ArticleImage 142618День працівників радіо, телебачення та зв'язку встановлений Указом Президента України й відзначається 16 листопада. Саме в цей день в 1924 році в Харкові в ефірі прозвучала перша радіопередача.

630 360 1573814583 898Цього дня Церква згадує праведну Снандулію, яка жила в ІV столітті. Жінка мешкала в Ктесифоні (місто знаходилось на відстані приблизно 35 км на південний схід від сучасного Багдада). Коли почалися гоніння на християн, було арештовано понад 100 чоловік, переважно священників, дияконів, ченців і черниць, але Снандулія – проста мирянка – залишилась на волі. Щодня вона приходила до в’язниці й годувала всіх арештованих братів і сестер по вірі.

інтерн копияСучасний освітній заклад – це місце культурного самовизначення та самореалізації особистості, яка відповідає потребам суспільства, оновлює зміст та організацію освітнього процесу, зазнає постійних перетворень. Творчий, талановитий колектив Гадяцького обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів ім. Є.П. Кочергіна Полтавської обласної ради працює над створенням та впровадженням інноваційних технологій, забезпечує гармонійний розвиток дитини.

пільгиІз жовтня 2019 року відбулися зміни у порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Пільги надаються у грошовій формі: готівковій та безготівковій.

Управлінням соціального захисту населення розраховані суми пільги у грошовій формі усім пільговикам, виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має таке право згідно із законом, кількості членів сім’ї, на яких поширюється пільга, установлених цін, тарифів та державних соціальних нормативів у сфері житлово-комунального обслуговування.

урок писемності Хитці9 листопада відзначали надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови, яке було встановлене в 1997 році Указом Президента України з метою відзначення важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства та спрямоване на підтримку рідної мови, її вивчення, розвиток і популяризацію та водночас демонстрацію її багатства та краси.

Сторінка 1 із 837

Вхід через соц.мережі

Оголошення