м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД

630 360 1582282307 405До початку Великого посту, надважливого в духовному вимірі періоду для кожного християнина, залишається рівно тиждень. Сьогоднішня неділя називається м’ясопусною – цього дня віряни востаннє перед постом їли м’ясо, сало, ковбаси. “Що, якби ковбасі крила!.. луччоі птиці не було!” - це така давня козацька примовка. З іншого ж боку, як казав один батюшка, “гріхів ковбасами не заїси...” Інша назва цієї неділі – офіційна, церковна — не така вже грайлива й весела — неділя про Страшний Суд.

630 360 1582282118 699Сьогодні Вселенська батьківська (м’ясопусна) субота. Церква цього дня згадує всіх спочилих православних християн в надії воскресіння й життя вічного. Традиція поминання спочилих родичів була встановлена ще на початку першого тисячоліття.

краскою воняєДнями в редакцію зателефонувала мешканка будинку №12, розташованого на площі Миру. Просила нас допомогти розібратися у ситуації, яка склалася.

Із її слів, у під’їзді будинку комунальники вже два тижні проводять ремонт. На думку заявниці, це досить тривали термін. «Спочатку побілили, на другому тижні почали фарбувати, та такою фарбою їдкою, що дихати в квартирі неможливо». Жінка має двох дітей, меншій – два роки. Останньою краплею стало те, що дитина ввечері поскаржилася на головний біль та нудоту, а згодом почала блювати.

40414 1uУ січні Кабінет Міністрів України направив на розгляд Верховної Ради України проєкт Закону «Про засади адміністративно-територіального устрою України». Законопроєкт унормовує порядок та встановлює чіткі процедури, як і які органи влади можуть вирішувати в нашій державі питання адмінтерустрою.

швидкаТак прокоментували нашу публікацію про оновлення автопарку «швидкої» у соцмережах. Деякі жителі Гадяцького району чомусь упевнені, що за виклик «швидкої допомоги» тепер доведеться платити. Ми вирішили розібратись у цьому питанні.

Як виявилось, такий пост дійсно опублікував директор Дніпропетровського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф Радій Шевченко на своїй сторінці в Facebook. Він наполягає, що виклик швидкої повинен оплачуватись через небезпеку для життя медиків.

діти тровлятьсяПодія: Американські дослідники встановили, що батьки та старші родичі винні у половині отруєнь дітей у віці до п'яти років. Усе через ліки, які вони залишають без нагляду. Результати нового дослідження вчені опублікували на сайті Journal of Pediatrics.

пологовеХвиля закриття пологових відділень унаслідок створення госпітальних округів продовжується. Слідом за Гребінкою, заговорили про закриття пологового відділення у Лохвиці.

Це питання активно обговорюють у одній із груп у соціальних мережах:

«Лохвицьке пологове, яке відкрили у 2012 році, будуть закривати. Натомість нас приєднають до Гадяча. І народжувати, і лікуватися тепер будемо там», – йдеться у дописі.

омелаБоляче дивитися на дерева, заражені цією рослиною-паразитом. Їх можна побачити як в центрі, так і на околицях міста. Що вже говорити про центральний ринок, на території якого цілий розсадник. Йдучи через базар, подивіться навколо і побачите рекордну кількість омели. Не розуміємо, що заважає дирекції ринку зараз, у зимовий час, спиляти заражені дерева.

Сторінка 1 із 890

Вхід через соц.мережі