м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б
Банер 728 х 180 шапка шилович
Банер 728 х 180 шапка Люкс Авто
Банер 728 х 180 шапка ПанАвто
Банер 728 х 180 шапка МЕД
Банер 728 х 180 шапка Ведучі

ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМАНагадаємо, із 12 березня в Україні запроваджено тритижневий карантин та низку інших заходів із протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. Рішення про впровадження карантинних заходів та обмежень дозволили приймати органам місцевого самоврядування самостійно.

Незрозуміло чому, але керівництво міста та району не поспішало приймати рішення стосовно тих чи інших обмежень. Найімовірніше, вичікували час і спостерігали за діями керівників сусідніх міст та областей. Але коли в Україні почали виявляти перших інфікованих на коронавірус, обмеження таки довелося вводити. Нарешті 17 березня було скликано спільне позачергове засідання районної та міської комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому розглядали єдине питання – «Щодо запобігання занесенню і поширенню на території Гадяцького району гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, та ознайомлення з постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. №211(із змінами)». Щоб попередити розповсюдження коронавірусної інфекції (COVID-19) на території району та міста, заборонили проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб; роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торгівельних ринків та несанкціонованих ринків, закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення; регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями); проведення особистих прийомів громадян у всіх структурних підрозділах міської, районної рад та РДА.

Як у Гадячі та районі дотримувались карантинних обмежень – читайте у матеріалі.

МКП КомунсервісЩоденно користуючись житлово-комунальними, побутовими послугами, люди сприймають їх як належне, часто не замислюючись над тим, що за звичними зручностями у будь-яку пору року, у будні та свята стоїть цілодобова, самовіддана праця працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення. Це особливий день для всіх працівників цієї надважливої галузі.

кліщіЦього року кліщі активізувалися занадто рано. Соцмережі рясніють численними повідомленнями про випадки укусів у різних регіонах країни. Наприклад, кременчужани скаржаться, що після прогуляноку парках та лісосмугах знаходять на собі та своїх тваринах по кілька кліщів, до того ж дивуються їхнім незвично великим розмірам. Кияни та жителі Дніпра також звертають увагу на цю проблему – пишуть, що цього року кліщі дуже ранні і надто «товсті та вгодовані».  

85730Весілля, один з найважливіших днів у житті, молодята планують заздалегідь, тому у наречених є достатньо часу для вибору ідеальної дати одруження. Дехто при цьому керуються сімейними традиціями, порою року чи наявністю банкетного залу, а хтось обирає знакові, магічні дати

Сторінка 1 із 75

Вхід через соц.мережі

Оголошення

  •  01.04.2020
  •  01.04.2020
  •  01.04.2020
  •  01.04.2020
  •  01.04.2020