м. Гадяч, вул. Гетьманська, 62-б

социки 1Із нагоди Дня працівників соціальної сфери 1листопада у ККЗ «Дружба» відбулися урочистості. Це свято тих, чия діяльність сповнена милосердя і тепла, чия праця не завжди помітна, але така потрібна, адже саме працівники соціальної сфери вирішують соціальні проблеми населення, сприяють створенню належних, безпечних умов праці, надійному захисту від безробіття та бідності, піклуються про інвалідів, сиріт, одиноких і немічних, підтримують знедолених. Сьогодні на їх плечі лягла додаткова відповідальність – турбота про тисячі переселенців, які потребують захисту, про українських героїв – воїнів АТО.

насменчук копияУ Гадяцькому коледжі культури і мистецтв імені І.П. Котляревського готуються до свята. Його директор, заслужений працівник культури України Анатолій Миколайович Насменчук 4 листопада святкує свій 60-річний ювілей.

У студентському колі його називають просто «наш класний, батько родини котляревців». Для колег він взірець в усьому.

Нам випала чудова нагода поспілкуватися із ювіляром.

37320083Традиції існують, щоб їх порушувати - і Сюзанна Елпі це підтверджує. Замість білої сукні - вбрання у червоних і чорних кольорах, замість заквітчаної машини - мотоцикл, замість традиційного маршу Мендельсона - потужні ритми року. 15 жовтня у Гребінці одружилась байкерська пара, повідомляє grebenka.com

DSC 9347DSC 9348Протягом жовтня-грудня в Україні триватиме призов громадян на строкову військову службу. Загалом для проходження строкової військової служби планують призвати 15 200 осіб.

У Гадячі до лав Збройних Сил України 7 жовтня проводжали:

tulp2 жовтня 2019 року на 83 році життя відійшов у вічність депутат Гадяцької міської ради шести скликань, Почесний громадянин міста Гадяча Олексій Митрофанович Клочан. Прощання з покійним відбулося учора 3 жовтня.

КаштаниОстанні два-три роки поповнити сімейний бюджет і отримати невеличкий додаток до пенсії гадячани можуть, збираючи каштани. Якщо раніше вони годилися для виготовлення саморобок у дитячі садочки та школи, то тепер є непоганим приробітком. На території міста працюють кілька пунктів прийому, район Великого та Малого кругів, на Заярі. Також каштани можна здати, подзвонивши за номерами телефонів, указаних в оголошеннях БМ.

Сторінка 1 із 73

Вхід через соц.мережі

Оголошення